PKN
Gereformeerde Kerk Woubrugge
 
Hoe kunt u contact openemen? Hoe kunt u contact openemen?
 
 naam  adres / e-mail
 Kerkgebouw Gereformeerde Kerk Woubrugge
Dr. Abr. Kuyperweg 1
2481LC  Woubrugge
(0172) 518206
beheer: Kerkrentmeesters
kerkrentmeesters@gereformeerdekerkwoubrugge.nl
 
 Predikant

 
Ds. Carolina Koops-Verdoes
predikant@gereformeerdekerkwoubrugge.nl
 Pastoraat

 
Pastorale ouderlingen
pastoraat@gereformeerdekerkwoubrugge.nl
 Jeugdouderling

 
Jeugdouderling
jeugdouderling@gereformeerdekerkwoubrugge.nl
 Secretariaat

 
Erica Doelman
scriba@gereformeerdekerkwoubrugge.nl
 Preekvoorziening

 
Preekvoorziener
preekvoorziener@gereformeerdekerkwoubrugge.nl
 Kerkelijk bureau

 
Ledenadministratie
kerkelijk-bureau@gereformeerdekerkwoubrugge.nl
 Diaconie

 
Diakenen
diaconie@gereformeerdekerkwoubrugge.nl
 Brugclub

 
Jongerenkerkdienst
brugclub@gereformeerdekerkwoubrugge.nl
 Boeken en spulletjesmarkt

 
Organisatie boekenmarkt en spulletjesmarkt
boekenenspulletjesmarkt@gereformeerdekerkwoubrugge.nl
Kerkdiensten voor uw verzoekliederen, opmerkingen, toevoegingen
kerkdienst@gereformeerdekerkwoubrugge.nl
 
Verhuur kerkzaal
en kleine zaal (onder de kerk)
Voor informatie betreffende verhuur
zaalverhuur@gereformeerdekerkwoubrugge.nl
Direct telefonisch contact? Zie linker hoofdmenu: verhuur
 
Kerk en Privacy privacy@gereformeerdekerkwoubrugge.nl
 

 
terug
 
 

morgendienst
datum en tijdstip 25-02-2024 om 09:30
2e zondag 40 dagentijd meer details

morgendienst
datum en tijdstip 03-03-2024 om 09:30
3e zondag 40 dagentijd meer details

morgendienst
datum en tijdstip 10-03-2024 om 09:30
4e zondag 40 dagentijd meer details

 
 
Protestantsekerk.net is een samenwerking tussen de dienstenorganisatie van de Protestantse Kerk in Nederland en Human Content Mediaproducties B.V.